FAQ Sellektor.com

Ogólne

Czy Sellektor.com to sklep?

Sellektor nie jest sklepem. To platforma, która w jednym miejscu zbiera asortyment różnych sklepów i marek z całego świata.

Jak działa Sellektor.com?

Dzięki Sellektor.com możesz obejrzeć asortyment i porównać ofertę tysiąca sklepów i marek w jednej karcie przeglądarki. Produkty możesz przeglądać z poziomu wybranych kategorii, marek, kolorów, rozmiarów oraz ze względu na cenę.

Jeśli spodoba Ci się dany produkt, wystarczy w niego kliknąć. Zostaniesz przekierowana/y na stronę sklepu, gdzie możesz dokonać transakcji.

Jak kupować przez Sellektor.com?

Wiesz już co chcesz kupić? Wystarczy, że klikniesz wybrany produkt. Zostaniesz przeniesiony na stronę sklepu, gdzie możesz dokonać zakupu.

Czy zakupy przez Sellektor.com są bezpieczne?

Wszystkie sklepy, które są dostępne na Sellektor.com są naszymi sprawdzonymi partnerami. Zakupy są bezpiecznie i legalne.

Czym są sellekcje?

Sellekcje to gotowe zbiory produktów, zebrane ze względu na określony temat np. najmodniejsze buty na zimę. Przygotowuje je redakcja Sellektor.com. Znajdziesz je w zakładce sellekcje.

Jak mogę skontaktować się z Sellektor.com?

W sprawach związanych z działaniem platformy, możesz się z nami skontaktować przez skrzynkę nadawczą dostępną w zakładce kontakt. Znajdziesz ją tutaj.

Czy Sellektor.com ma newsletter?

Tak, z newslettera można wypisać się w każdej chwili. Informacja o wypisaniu się, podana jest na końcu każdej wiadomości wysłanej na Twoją skrzynkę e-mail. Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij tutaj.

Czy mogę wypisać się z newslettera?

Tak, z newslettera można wypisać się w każdej chwili. Informacja o wypisaniu się, podana jest na końcu każdej wiadomości wysłanej na Twoją skrzynkę e-mail. Jeśli chcesz wypisać się z newslettera, kliknij tutaj.

Czy mogę założyć konto na Sellektor.com i co to daje?

Konto możesz założyć tutaj. Założenie konta umożliwia dodawanie produktów do ulubionych i tworzenie list zakupowych. Dzięki temu, możesz monitorować ceny produktów oraz łatwiej dokonać ostatecznego wyboru zakupowego.

Sklepy i produkty

Jakie sklepy i marki są na Sellektor.com?

Na Sellektor.com znajduje się tysiące marek i dziesiątki sklepów modowych oraz kosmetycznych, z produktami dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci np. ANSWEAR.COM, eObuwie, Sephora, Reserved, LUISAVIAROMA, FARFETCH, Sportofino, NOTINO, Peek & Cloppenburg, Van Graaf . Pełną listę sklepów oraz marek znajdziesz tutaj.

Czy produkty sprzedawane przez Sellektor.com są oryginalne?

Tak, wszystkie produkty dostępne na Sellektor.com są oryginalne. Wszyscy partnerzy Sellektor.com to sprawdzone i znane sklepy oraz marki.

Jak szukać produktów na Sellektor.com?

Najłatwiej szukać produktów za pomocą rozbudowanych kategorii i filtrów dostępnych na stronie głównej oraz stronach poszczególnych kategori. Dzięki filtrom, produktów można szukać m.in. według marki, koloru, ceny, wyprzedaży.

Na stronie znajdziesz także wyszukiwarkę. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę marki lub słowo kluczowe dla szukanego przez Ciebie produktu. Dodatkowo wszystkie produkty podzielone są ze względu na płeć.

Dlaczego niektóre produkty są niedostępne?

Jeśli przy produkcie widnieje napis “produkt wyprzedany”, oznacza to, że jego zapas został właśnie wykupiony.

Płatność

Jak zapłacić za zakupy przez Sellektor.com?

Za zakupy zapłacisz bezpośrednio na stronie marki lub sklepu, do której nastąpi przekierowanie po wybraniu produktu na Sellektor.com. Strony naszych partnerów najczęściej oferują następujące formy płatności: płatność przy odbiorze, kartą, przelewem lub blikiem. Sellektor.com nie bierze udziału w procesie opłacania zamówień.

Czy mogę zapłacić za rzeczy z różnych sklepów jednorazowo?

Jeśli wybrane produkty pochodzę z jednego sklepu - możesz zapłacić za nie zbiorczo na stronie danego sklepu. Jeśli jednak pochodzą z różnych sklepów - za zamówienie trzeba zapłacić osobno na poszczególnych stronach sklepów.

Przesyłka i zwrot

Czy Sellektor.com odpowiada za moją przesyłkę?

Nie. Za przesyłkę odpowiada sklep lub marka, u której zostało złożone zamówienie.

Z kim mogę się skontaktować w sprawie przesyłki?

W sprawie przesyłki należy skontaktować się ze sklepem lub marką, u której zostało złożone zamówienie. Sellektor.com nie uczestniczy w procesie wysyłania zamówień.

Jak mogę dokonać zwrotu?

Za zwrot lub reklamację odpowiada sklep lub marka, u której dokonano zakupu. Najłatwiejszy sposób na przeprowadzenie zwrotu lub reklamacji towaru, to zapoznanie się z regulaminem sklepu i śledzenie komunikacji mailowej dotyczącej Twojego zamówienia. Sellektor.com nie bierze udziału w procesie zwrotów i reklamacji.

Kto jest odpowiedzialny za zwrot pieniędzy?

Za zwrot pieniędzy odpowiedzialny jest sklep lub marka, u której dokonano zakupu towaru.

Rabaty, kody promocyjne

Jak najszybciej dowiem się o zniżkach i rabatach do sklepów na Sellektor.com?

Najszybsza droga do zapoznania się ze zniżkami i rabatami do sklepów dostępnych przez Sellektor.com, jest zapisanie się do newslettera. Możesz to zrobić tutaj.

Jak zrealizować kod promocyjny lub rabat?

Kod promocyjny lub rabat należy zrealizować bezpośrednio na stronie sklepu lub marki, na karcie gdzie płacisz za zamówienie. Na wpisanie kodu najczęściej jest wyznaczone specjalne pole, określone tytułem “kod rabatowy” lub “kod promocyjny”.

Co zrobić, jeśli kod promocyjny nie działa?

Jeśli kod lub zniżka nie działa, skontaktuj się z działem pomocy na stronie sklepu, na której chcesz zrealizować kod rabatowy.